De aanleg van een dierproevencentrum in het Limburgse Venray is definitief stopgezet. Dit als gevolg van acties van dierenactivisten.
Het project ScienceLink lag onder vuur van dierenactivisten. De afgelopen tijd demonstreerden activisten tegen ScienceLink. Een van de deelnemende bedrijven, projectmanagementbureau Van der Looy , stapte enkele maanden geleden al uit het project wegens een „onacceptabel dreigende houding” van „groeperingen”. Ook andere bedrijven haakten vervolgens af. Op Nova en de regionale zender L1 verschenen hier filmpjes over.
Het veelbesproken centrum zou gebouwd worden langs de A73. Maar dit gaat nu dus niet door, deze slag is door de activisten gewonnen. En dat is natuurlijk erg goed nieuws voor de dieren!
heel goed nieuws voor de dieren! Helaas minder goed nieuws dat daar een brandbom in een auto, intimidatie en bedreigingen voor nodig waren.
Voor de dieren is dit inderdaad goed nieuws, maar er zijn toch wat zaken verlopen op een manier die ik persoonlijk helemaal niet zie zitten, zie ook wat garf daarover zegt.
We hebben in ons land nou eenmaal een rechtsysteem. Je kunt hier gelukkig van alles en nog wat voorleggen aan de rechter. Als die eenmaal een uitspraak heeft gedaan, getuigd het van respect voor de rechtsgang om je daar bij neer te leggen.
Wat er nu heeft plaatsgevonden kan eigenlijk niet door de beugel. Hoezeer ik ook hou van de dieren.
Klik hier om terug te gaan naar de hoofdpagina.