Nieuwe Huisstijl en Website Stichting Natuur en Milieu (N&M)
Geschreven op 1-10-2010 - Erik van Erne. Geplaatst in Communicatie, NatuurNatuur en Milieu lanceerde gisteren haar website in de nieuwe huisstijl.
Merkenadviesbureau Interbrand ontwikkelde de nieuwe beeldtaal, die onze ambities weergeeft: Natuur en Milieu ontwikkelt vernieuwende oplossingen, sluit samenwerkings-verbanden en brengt mensen bij elkaar.
De nieuwe huisstijl is opgebouwd rond de ‘Ampersand Stempel’. De drie gelijke bogen voegen de belangrijkste stakeholders samen (overheid, bedrijfsleven en mensen). De open cirkel omringt de stempel van Natuur en Milieu en geeft daarmee aan dat anderen welkom zijn. Het lettertype van de nieuwe huisstijl is een hommage aan de typografie van de Amsterdamse School (1910-1930). Het kleurenpalet weerspiegelt de steeds veranderende persoonlijkheid van de natuur. Natuur en Milieu
Tags: Milieu