Bouwen of verbouwen: het ecoFEESTival 2009
Geschreven op 9-4-2009 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, Bouwen-KlussenGa je bouwen of verbouwen? Mis dan zeker het ecoFEESTival niet. De provincie Antwerpen organiseert de vierde editie van dit gratis milieuevenement. Tijdens dit CO2-neutraal festival informeren bedrijven je over duurzaam bouwen en ecologisch leven.
In Casana, de bio-ecologische demonstratiewoning, krijgt elke bezoeker de kans om zijn eigen ecologische woonvoetafdruk te berekenen.
Kamp C, het Provinciaal Centrum Duurzaam Bouwen en Wonen, plaats dit jaar de bouwbeurs en ecomarkt centraal op het ecoFEESTival. Je vindt er info over hernieuwbare energie en duurzame bouwmaterialen: zonnepanelen, warmtepompen, waterrecuperatie, isolatie, ventilatie, windenergie … en over de premies en subsidies die hiervoor bestaan.
Op de ecomarkt staan standhouders uit de ecologische- en natuursector. Zij geven je rechtstreeks de informatie waarnaar je opzoek bent. Onderwerpen die zeker aan bod komen op de markt zijn natuur, landschap en klimaat, ecologische initiatieven en producten, composteertips en nog veel meer. Bij al dat feestgedruis hoort natuurlijk ook wat eten en drinken, héérlijk gezellig genieten van het aanbod hoeve -en streekproducten en fairtradedrankjes. bron: Bouwen en Wonen
ecoFEESTival 2009 is ook van stijl en sfeer een vervolg: een gratis evenement voor het brede publiek waar jong en oud op een leuke manier met duurzaam bouwen, hernieuwbare energie en ecologisch leven in contact komt. Om jou alvast een voorsmaakje te geven kondigen we trots onze artiesten aan die mooi aansluiten bij het evenement; Andes, Axl Peleman en Eva De Roovere zullen zorgen voor schitterende Nederlandstalige ambiance. Bron: Provincie Antwerpen
Tags: Milieu