University of Nottingham opent zero-emission Centre for Sustainable Energy Technologies
Geschreven op 23-10-2008 - Erik van Erne. Geplaatst in Energie en Besparing, KlimaatDaar hou ik van. Zelf het goede voorbeeld geven.
Ja, ik geef het toe, ik ben groot aanhanger van de oude maar nog steeds van toepassing zijnde VROM slogan: Een beter milieu begint bij jezelf.
Dat hebben ze bij de University of Nottingham in de praktijk gebracht met een nieuw pand voor het Centre for Sustainable Energy Technologies.
Met als resultaat een gebouw dat zeer energiezuinig is ontworpen en bovendien een gebouw dat vol zit met technieken om duurzame energie op te wekken. Voldoende voor het totale verbruik.
En dat helemaal zonder uitstoot van schadelijke broeikasgassen. Zero-emission. Wat kan de wereld toch mooi zijn.
Overigens staat dit fraaie gebouw, waarvan de vormgeving is gebaseerd op de chinese lampion in Ningbo, China.
Bron: Inhabitat
Tags: Duurzaam