Het Supergroene Energieneutrale Gwanggyo City Centre by MVRDV
Geschreven op 10-12-2008 - Erik van Erne. Geplaatst in Bouwen-Klussen, Klimaat, NatuurHoezo kunnen wij Nederlanders niet groen ontwerpen?
Tuurlijk kunnen Nederlandse architecten dat, maar zoals het zo vaak gaat met technologische hoogstandjes worden dat soort projecten meestal in het buitenland gerealiseerd.
Op de foto het winnende ontwerp, van MVRDV architecten, voor een nieuwe stad, die volledig zelfvoorzienend moet gaan worden. Wow.
Het Gwanggyo City Centre in Zuid-Korea moet, eenmaal voltooid, woonruimte bieden voor zo’n 77.000 mensen, wat kantoren, winkels en nog veel meer zaken die je in een stad nodig hebt.
Het wordt wel een ongelofelijk groene stad. Hier kunt u nog veel meer mooie foto’s vinden. Bron: Inhabitat
Tags: Duurzaam