De Biologische én Klimaatneutrale Sinaasappels Van DekaMarkt
Geschreven op 6-5-2008 - Erik van Erne. Geplaatst in Biologisch, Greenwashing, KlimaatDekaMarkt komt met een primeur: biologische en klimaatneutrale Nature & More sinaasappels uit Egypte. Deze sinaasappels zijn sappig én CO2-vrij.
De hele cyclus van de eerste klimaatneutrale Nature & More sinaasappels is van de eerste kiem tot aan uw fruitschaal volledig CO2-vrij gemaakt. Hiervoor is biologisch afval via een speciale methode omgezet in compost en toegevoegd aan de teeltgrond. Door toepassing van deze natuurlijke compost in plaats van kunstmest, blijft de uitstoot van zeer milieubelastende broeikasgassen achterwege. Bovendien zorgt de compost voor een gezonde teeltgrond. En dát proeft u!
Nature & More omvat méér dan goede, biologische groente- en fruitproducten. Het staat vooral voor toegevoegde waarde op ecologisch en sociaal gebied. In de praktijk betekent dit, dat samen met de telers van Nature & More producten, over de hele wereld wordt gewerkt aan milieuvriendelijke processen en sociale projecten. Hierbij moet u dan denken aan scholing, vervoer, sport en ontspanningsactiviteiten. Bron: Dekamarkt
Op zich klinkt dit natuurlijk allemaal geweldig, maar ik vraag mij toch echt af of de aangegeven CO2-reductie ook echt klimaatneutraal genoemd mag worden?
Deze sinaasappels uit Egypte kunt u in elk geval herkennen aan weer een nieuw logo afkomstig van Eosta
Chris van Zetten zegt:
27 maart 2012 om 17:44 | Permalink
Sinaasappels van mallorca zijn niet bespoten en niet voorzien van een waxlaag.Puur natuur boordevol vitaminen en zeer sappig.Deze worden ook naar nederland verstuurd door de Mallorca shop Moers.Eet smakellijk.Adios