StoereVrouwen: Warme Winkeldeuren, StoereMuzes en Rode Kruis Benefiet 2010
Geschreven op 27-9-2010 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, Duurzaam, Energie en Besparing, WelzijnswerkDe landelijke StoereVrouwen actie komt steeds dichterbij. De datum is ondertussen bekend: zaterdag 6 november. Op die dag gaan kooplegers in heel Nederland de straat op om op te roepen tot het sluiten van winkeldeuren om de warmte binnen te houden.
Opvolgend gaan we op de dag van de duurzaamheid (11 november) in kleinere getale op gesprek bij wethouders en eigenaren van grote winkelketens. En dan vragen we (vriendelijk natuurlijk ;)) om een roze streep door hun huidige deurbeleid te zetten.
Jij marcheert toch ook mee voor dit goede doel? Meer informatie volgt nog, maar zet voor de zekerheid 6 november 2010 toch maar alvast in je agenda! Enne… als je echt niet kan wachten, kun je je nu al opgeven bij Sandra.
De StoereVrouwen gaan van start met een nieuwe actie: StoereMuzes. Dat zijn StoereVrouwen die CEO’s of andere hotshots gedurende een paar maanden op charmante, doch onontkoombare wijze gaan inspireren tot duurzaam handelen. Liefelijk stalken eigenlijk. Zo kunnen ze bijvoorbeeld een biologisch gebakken taart af leveren bij de receptie, of een inspirerend krantenknipsel met in roze belangrijke passages onderstreept opsturen. Indien gewenst door beide partijen, komen de dames ook langs op kantoor.
De StoereMuzes worden dit jaar geïntroduceerd in samenwerking met het Rode Kruis. In de aanloop van het jaarlijkse Rode Kruis benefiet dat dit jaar plaatsvindt in de Beurs van Berlage te Amsterdam, zullen de CEO’s die daar aanwezig zijn ieder gepersonaliseerde cadeautjes en berichtjes ontvangen. Maar van wie…? Dat ontdekken ze op het benefiet. Wordt vast spannend! Als je niet graag meeloopt in kooplegers maar wel graag iets wil doen voor duurzaamheid is het misschien leuk voor je om mee te doen als StoereMuze? Opgeven kan bij Sandra. Vermeld je naam, contactgegevens en woonplaats.
Het 28ste Benefiet van het Rode Kruis Amsterdam heeft als thema Samen in Amsterdam. Dit is de overkoepelende titel voor alle activiteiten die het Rode Kruis aanbiedt aan mensen die sociaal uitgesloten worden of eenzaam zijn. De behoefte aan deze hulp is groot.
Met het jaarlijks Rode Kruis Benefiet wordt door steun gevraagd van het bedrijfsleven in Amsterdam. Want zonder u kan het Rode Kruis in Amsterdam de projecten niet continueren of uitbreiden. Samen met u mensen helpen. U steunt het Rode Kruis Amsterdam door een tafel te kopen voor het Benefietdiner 2010 op maandag 29 november 2010 in de Beurs van Berlage in Amsterdam. De tafel biedt plaats aan 10 personen. U kunt kiezen uit twee arrangementen.