google.com, pub-1373830308765288, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Anders Bekeken

Meer Met Minder is Uitgeput: Het Geld is Op, Voortzetting in 2011 Onduidelijk

Geschreven op 17-11-2010 - Erik van Erne. Geplaatst in Energie en Besparing Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail

MMMOp 17 juli 2010 is de Rijkspremie Meer Met Minder opengesteld met een budget van 5 miljoen euro voor 2010.

Op 15 november 2010 is om 16.54 uur dat plafond bereikt. Dat betekent dat er geen reserveringen meer aangevraagd kunnen worden.

Het is op dit moment nog niet duidelijk of en wanneer er een vervolg op de regeling zal komen, maar zodra dat bekend is, zullen we dat uiteraard direct laten weten. De provinciale regelingen van Zeeland en Utrecht zijn uiteraard nog wel beschikbaar. Hier kunnen dus aanvragen voor geplaatst blijven worden. Bron: MMM

Meer met Minder gaat Helpen met Energie Besparen: Met Gemak Energie Besparen – Energie Advies voor Uw Huis by GreenemTV – Meer met Minder: energie besparen in woningen ! – Waarom laten Eigen Huis Eigenaren Massaal Geld Liggen? Subsidie tot 8000 euro – Energiebesparing: Subsidieregeling Isolatieglas HR++ Dubbelglas Stopt Binnenkort

3 Reacties

  1. Erik van Erne zegt:

    24 november 2010 om 06:47 | Permalink

    Zoals het bericht stelt is het budget voor de RIJKSPREMIE MEER MET MINDER uitgeput. Het gaat hier om de subsidie van 300 of 750 euro, welke kan worden gekregen voor de energieprestatieverbetering van de woning, afgelezen in EI-verbetering. De provinciale regelingen voor Zeeland en Utrecht beschikken vooralsnog over voldoende budget, om wel nog door te lopen.

    Subsidiebudget Maatwerkadvies Energiebesparing uitgeput
    Het budget voor de subsidieregeling maatwerkadvies is uitgeput. Nieuwe aanvragen voor subsidie worden vooralsnog niet in behandeling genomen. Utrecht en Zeeland lopen nog voor verbetering van het Energielabel. Maar subsidie maatwerkadvies maakt daar gebruik van de rijksregeling, dus dat houdt daar ook op.

  2. Erik van Erne zegt:

    8 december 2010 om 10:36 | Permalink

    Reserveren van EPA maatwerksubsidie is ontoelaatbaar
    Vorige week kreeg de EPA branche weer een schot in haar rug: de subsidiepot voor maatwerkadviezen blijkt van de een op de andere dag uitgeput te zijn. Bij navraag bij het Agentschap werd aangegeven dat er 23 % was gereserveerd voor een paar gemeenten en commerciële partijen. Hoe kan dit?! Volgens de huidige regelgeving is dit niet mogelijk! Bovendien is nagelaten om ons tijdig te waarschuwen dat de bodem in zicht was.

    De EPA adviseurs en EPA adviesbedrijven willen dat het budget voor maatwerkadviezen weer wordt opengesteld voor iedereen, zodat wij onze afspraken na kunnen komen en dat er een consistent beleid komt waarin het belang van de branche wordt meegewogen.

  3. sikkema zegt:

    4 februari 2011 om 21:14 | Permalink

    Inderdaad een vreemde zaak. Zelf ook een reservering laten doen door een EPA
    adviseur en op basis van de genoemde budgetten zoals getoond op de Meer met Minder site was er nog een zeer ruim budget beschikbaar. Krijg nu ineens het bericht dat alles is uitgeput. Lijkt me verstandig om dit verhaal in de pers te krijgen omdat het niet zo kan zijn dat commerciele partijen of gemeenten een graai in de pot doen die voor iedereen was bedoeld. Ga hier in ieder geval niet mee akkoord. Ook het afsluiten van een telefoonnummer van deze regeling getuigt van weinig stijl (hit en run en niet zeuren??).

Plaats zelf een reactie:

(U heeft ruimte voor 400 tekens)

Categorieën

  • Afval (4)
  • Agenda (3.460)
  • Biologisch (121)
  • Blog Action Day (57)
  • Bouwen-Klussen (946)
  • Communicatie (382)
  • Cradle to Cradle – Circulair (1)
  • Design (245)
  • Dieren (182)
  • Donald Trump (3)
  • Duurzaam (10)
  • Educatie (353)
  • EEN-Armoede (252)
  • Energie en Besparing (3.809)
  • Europa (29)
  • Evenementen (211)
  • Geluid (27)
  • Gezondheid (324)
  • Goed Doel (122)
  • Green Deal (43)
  • Greenwashing (123)
  • Hergebruik-Kringloop (1)
  • Iets anders (459)
  • Int. Samenwerking (195)
  • Investeren (151)
  • Joe Biden – Barack Obama (119)
  • Kerst (125)
  • Klimaat (1.751)
  • Licht (403)
  • Lucht (35)
  • Mensenrechten (176)
  • Milieu (1)
  • MVO (2)
  • Natuur (823)
  • Nederland (46)
  • Olympische Spelen (68)
  • Oranje (158)
  • Oud & Nieuw (133)
  • Pasen (2)
  • Sinterklaas (16)
  • Sport (247)
  • Vakantie (73)
  • Valentijn (38)
  • Verkiezingen (52)
  • Vervoer en OV (1.844)
  • Vrijwilligerswerk (16)
  • Water (317)
  • Welzijnswerk (30)
  • Recente berichten

  • Plastic Wegwerp Draagtasjes Versus Herbruikbare Draagtasjes
  • Verhuizen? Regel Regel Deze Drie Dingen Vooraf
  • Verduurzaam Jouw Bedrijf En Maak Dat Breed Bekend Bij Gemeenten En Leveranciers
  • Tips Om Een Woning Duurzamer Te Maken: Verlaag Je Energiekosten
  • Conferentie Energieopslag: Ontwikkelingen En Uitdagingen by Klimaatweb
  • Het Merwede NaZomer Festival In De Merwedekanaalzone In Utrecht
  • Drystack Wint ING Circulair Ondernemenprijs 2022 Op Duurzame Dinsdag 2022
  • Windpark Met Zes Windmolens Langs De E34 by ENGIE, Storm En Wind4Flanders
  • Netwerkweek Zwerfafval 2022: Samen Op Weg Naar Minder Zwerfafval by RWS
  • Energiedamwand Nederland Wint Greenchoice Energieprijs 2022 Op Duurzame Dinsdag 2022
  • Tiny Forest Amsterdam Ontvangt VHG Groenprijs 2022 Op Duurzame Dinsdag 2022
  • Essent Voorziet 4.000 Woningen In Merwedekanaalzone Utrecht Van Duurzame Energie 
  • Rechtvaardig Mobiliteitsbeleid by KiM
  • Energieketens Voor CO2-Neutrale Mobiliteit In Kaart Gebracht by KiM En TNO
  • Behoud Van Energie En Een Duurzame En Natuurlijke Omgeving In Nederland
  • Op Zoek Naar Een Duurzame Vloer? Kies Voor Een Kurkvloer, Houten Vloer Of Bamboe Vloer
  • Bescherm Je Houten Tafel Duurzaam Tegen Vlekken En Krassen Met Osmo Topoil
  • Nationale Conferentie Circulaire Bouweconomie
  • Zonnedak Met 911 Zonnepanelen Op Zeefgebouw Groningen In Gebruik Genomen
  • Museum of the Future: The Most Beautiful Building On Earth In Dubai
  • Links

    Milieunet op..