google.com, pub-1373830308765288, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Anders Bekeken

Duurzaam Verwarmd 2022: Innovatieplatform Voor Duurzame HVAC Techniek by Good!

Geschreven op 15-1-2019 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, Energie en Besparing Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail

Update 18 januari 2022: De gecombineerde vakbeurs Solar Solutions International / Duurzaam Verwarmd vindt dit jaar plaats van dinsdag 12 tot en met donderdag 14 april 2022, in de gebruikelijke locatie Expo Haarlemmermeer.

De inschatting van de organisatie is dat de Nederlandse lockdown binnenkort afloopt, waardoor het mogelijk wordt om de vakbeurs te organiseren in april.

Solar Solutions International is de grootste vakbeurs voor zonne-energie in Noordwest-Europa en draait om meer dan 500 innovaties en 100 praktische seminars over de nieuwste ontwikkelingen rondom energieopslag, slimme producten, en een steeds breder aanbod aan zonnepanelen.

Als exclusief B2B-evenement biedt Solar Solutions International exposanten en bezoekers een onmisbare kans om te netwerken op hoog niveau. Gelijktijdig vindt ook Duurzaam Verwarmd plaats, de grootste vakbeurs voor duurzame klimaattechnieken van de Benelux. Zo bent u in één dag helemaal bij.

13 december 2020: De vakbeurzen Solar Solutions International en Duurzaam Verwarmd worden vanwege de situatie omtrent het coronavirus nogmaals verplaatst, nu naar 10 tot en met 12 mei 2021. Plaats van handeling worden de Brabanthallen in Den Bosch.

De beursorganisatie schat in dat door de nu geldende lockdownmaatregelen, de opschaling van de testcapaciteit en de start van de vaccinaties het zakelijk verkeer in mei genormaliseerd zal zijn. In overleg met de exposanten is daarom gekozen voor de nieuwe beursdata.

Omdat de oorspronkelijke locatie van de vakbeurzen – Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen – tijdens die periode bezet is, zullen de vakbeurzen dit jaar plaatsvinden in de Brabanthallen in ‘s-Hertogenbosch.

Duurzaam Verwarmd is de grootste vakbeurs voor duurzame klimaattechnieken in de Benelux. Nu de energietransitie op gang komt, is dit de plek waar alle vragen beantwoord worden over verwarming, koeling en ventilatie. Duurzaam Verwarmd draait om de nieuwste innovaties, praktische seminars en netwerkgesprekken met iedereen die er toe doet.

Duurzaam Verwarmd is dit jaar 25% groter dan voorheen en brengt zo nog meer exposanten en bezoekers uit de HVAC-sector met elkaar in contact. De vakbeurs vindt gelijktijdig plaats met Solar Solutions International, de grootste vakbeurs voor zonne-energie in Noordwest-Europa. Zo kunt u zich in één klap laten informeren over zowel duurzame verwarming als energieopwekking.

19 augustus 2020: Op verzoek van de exposanten hebben wij besloten om de vakbeurzen Solar Solutions International en Duurzaam Verwarmd nogmaals uit te stellen, en wel naar dinsdag 16 tot en met donderdag 18 maart 2021.

3 maart 2020: Vakbeurs Duurzaam Verwarmd 2020 is vanwege het coronavirus uitgesteld naar 7 tot en met 9 september.

De vakbeurzen Solar Solutions International en Duurzaam Verwarmd worden uitgesteld vanwege de uitbraak van het coronavirus. Beursorganisator Good! verplaatst de evenementen naar 7 tot en met 9 september 2020.

Doordat het coronavirus afgelopen week Nederland heeft bereikt, stelt de beursorganisatie een nieuwe analyse van de situatie te hebben gemaakt in nauwe samenwerking met de autoriteiten.

15 januari 2019: Duurzaam Verwarmd is hét informatieplatform voor alles op het gebied van duurzame HVAC techniek. Maak kennis met de nieuwste producten, systemen, technieken, diensten en alle denkbare partijen uit uw sector in één beursbezoek.

Innovaties en nieuwe producten worden speciaal uitgelicht en krijgen veel ruimte in de speciale Innovation Area’s.

Ook kunt u zich oriënteren op de gevarieerde beursvloer bij alle toonaangevende aanbieders. Het beursprogramma bestaat uit warmte- en koudetechnieken, luchtbehandeling en ventilatie. Denk aan aanbieders van warmtepompen, wko- en wtw systemen, zonnecollectoren, warmtenetten, geothermie, isolatie en zonne-energiesystemen.

Nieuw in 2019 is the Heat Home: alle systemen werkend en functionerend te bewonderen in een life-size duurzaam verwarmd huis, midden op de beurs.

Duurzaam verwarmd is op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 maart 2019 in de Expo Haarlemmermeer tegelijkertijd met Solar Solutions Intenational.

Zie ook: Solar Solutions International 2018: Het Grootste Zonne-energie Platform in de Benelux by Good! – Het Nationaal Warmtepomp Trendrapport 2020 by Dutch New Energy Research

Plaats zelf een reactie:

(U heeft ruimte voor 400 tekens)

Categorieën

  • Afval (4)
  • Agenda (3.460)
  • Biologisch (121)
  • Blog Action Day (57)
  • Bouwen-Klussen (946)
  • Communicatie (382)
  • Cradle to Cradle – Circulair (1)
  • Design (245)
  • Dieren (182)
  • Donald Trump (3)
  • Duurzaam (10)
  • Educatie (353)
  • EEN-Armoede (252)
  • Energie en Besparing (3.809)
  • Europa (29)
  • Evenementen (211)
  • Geluid (27)
  • Gezondheid (324)
  • Goed Doel (122)
  • Green Deal (43)
  • Greenwashing (123)
  • Hergebruik-Kringloop (1)
  • Iets anders (459)
  • Int. Samenwerking (195)
  • Investeren (151)
  • Joe Biden – Barack Obama (119)
  • Kerst (125)
  • Klimaat (1.751)
  • Licht (403)
  • Lucht (35)
  • Mensenrechten (176)
  • Milieu (1)
  • MVO (2)
  • Natuur (823)
  • Nederland (46)
  • Olympische Spelen (68)
  • Oranje (158)
  • Oud & Nieuw (133)
  • Pasen (2)
  • Sinterklaas (16)
  • Sport (247)
  • Vakantie (73)
  • Valentijn (38)
  • Verkiezingen (52)
  • Vervoer en OV (1.844)
  • Vrijwilligerswerk (16)
  • Water (317)
  • Welzijnswerk (30)
  • Recente berichten

  • Plastic Wegwerp Draagtasjes Versus Herbruikbare Draagtasjes
  • Verhuizen? Regel Regel Deze Drie Dingen Vooraf
  • Verduurzaam Jouw Bedrijf En Maak Dat Breed Bekend Bij Gemeenten En Leveranciers
  • Tips Om Een Woning Duurzamer Te Maken: Verlaag Je Energiekosten
  • Conferentie Energieopslag: Ontwikkelingen En Uitdagingen by Klimaatweb
  • Het Merwede NaZomer Festival In De Merwedekanaalzone In Utrecht
  • Drystack Wint ING Circulair Ondernemenprijs 2022 Op Duurzame Dinsdag 2022
  • Windpark Met Zes Windmolens Langs De E34 by ENGIE, Storm En Wind4Flanders
  • Netwerkweek Zwerfafval 2022: Samen Op Weg Naar Minder Zwerfafval by RWS
  • Energiedamwand Nederland Wint Greenchoice Energieprijs 2022 Op Duurzame Dinsdag 2022
  • Tiny Forest Amsterdam Ontvangt VHG Groenprijs 2022 Op Duurzame Dinsdag 2022
  • Essent Voorziet 4.000 Woningen In Merwedekanaalzone Utrecht Van Duurzame Energie 
  • Rechtvaardig Mobiliteitsbeleid by KiM
  • Energieketens Voor CO2-Neutrale Mobiliteit In Kaart Gebracht by KiM En TNO
  • Behoud Van Energie En Een Duurzame En Natuurlijke Omgeving In Nederland
  • Op Zoek Naar Een Duurzame Vloer? Kies Voor Een Kurkvloer, Houten Vloer Of Bamboe Vloer
  • Bescherm Je Houten Tafel Duurzaam Tegen Vlekken En Krassen Met Osmo Topoil
  • Nationale Conferentie Circulaire Bouweconomie
  • Zonnedak Met 911 Zonnepanelen Op Zeefgebouw Groningen In Gebruik Genomen
  • Museum of the Future: The Most Beautiful Building On Earth In Dubai
  • Links

    Milieunet op..