Vier De Smaak Van Flevoland Op Stadsboerderij Almere by Flevo Campus
Geschreven op 2-8-2019 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, EvenementenOp zaterdag 31 augustus van 09.30 tot 14.30 uur organiseert Flevo Campus het gratis evenement Vier De Smaak Van Flevoland!
Een groots festijn op de Stadsboerderij Almere, waar de smaak van Flevoland door bekende lokale chefs op het bord van de bezoekers wordt gebracht.
Flevoland smaakt naar aardappels, ui, kip en de andere landbouwproducten waar de provincie groot mee is geworden. Maar Flevoland smaakt ook naar de roti, pannenkoeken en couscous die jullie, de bewoners van onze pioniersprovincie, ‘s avonds op tafel zetten. De smaak van Flevoland, die maken we samen.
Onder andere Nadia Zerouali en Gerhard Flantua koken tijdens Vier De Smaak Van Flevoland een heerlijk Flevolands gerecht. Verder is er van alles te zien, te doen en te beleven op deze dag. Kom luisteren naar lezingen, ga op foodtour of wildplukexcursie, kijk de kunst af bij topchefs; de smaak van Flevoland is een feestje voor al je zintuigen!
Erik van Erne zegt:
26 september 2019 om 18:16 | Permalink
Floriade Flevocampus by Provincie Flevoland
Het Innovatiepaviljoen wordt een gebouw met uitstraling en verhalen: het verhaal van Flevoland en het verhaal van duurzaamheid.
Al voor de Floriade expo 2022 kunnen bedrijven en studenten het pand gebruiken om te werken aan innovaties op het gebied van duurzame voedselvoorziening. Na de expo is het pand onderdeel van de Flevocampus.
In dit interview vertelt directeur van Aeres Almere, Wil Bekkering over Flevocampus. Samen met partners (onderwijs- en kennisinstellingen en bedrijfsleven) wordt gewerkt aan onderzoek en innovaties in de stedelijke voedselvoorziening. Met een kennis- en innovatieagenda werken we aan een internationaal netwerk dat het ook mogelijk maakt om Europese subsidies binnen te halen.