LED Event in België en Nederland: Design en Engeneering Trends voor LED Applicaties
Geschreven op 13-11-2015 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, Licht1 oktober 2017: Op woensdag 29 november 2017 is het weer tijd voor het LED Event in België in Technopolis in Mechelen.
Op donderdag 30 november 2017 vindt de achtste editie van het LED Event plaats in Congrescentrum 1931 in Den Bosch.
Het LED Event is de plaats waar R&D Managers, engineers, ontwikkelaars en licht ontwerpers de laatste innovaties op het gebied van LED technologie zien. In het lezingenprogramma en op de kennismarkt worden de bezoekers volledig geïnformeerd over de beschikbare hardware, (aansturings)software en test & meet apparatuur.
De toenemende mogelijkheden van elektronica en de snelle ontwikkeling van de LED technologie bieden steeds meer kansen bij het ontwikkelen van LED-applicaties. Het LED Event is dé gelegenheid om goed en volledig geïnformeerd te worden voor uw activiteiten. Op de kennismarkt tonen circa 30 exposanten de laatste mogelijkheden en 26 sprekers gaan de diepte in tijdens de lezingen.
Het resultaat van de technologische innovaties zijn uiteindelijk innovatieve LED-applicaties. Tijdens het LED Event zien bezoekers LED applicaties die het afgelopen jaar ontwikkeld zijn. Het stimuleren van bezoekers om van elkaar te leren staat hierbij centraal. De aanwezige bezoekers bepalen wie dé LED-applicatie van 2017 ontwikkeld heeft!
Zie ook: December, de Maand van de LED-verlichting: LED’s make things better! – LED Expo Benelux 2018
13 november 2015: Het LED Event is de plaats waar R&D Managers, engineers, ontwikkelaars en licht ontwerpers de laatste innovaties op het gebied van LED technologie zien. In het lezingenprogramma en op de kennismarkt worden de bezoekers volledig geïnformeerd over de beschikbare hardware, (aansturings)software en test & meet apparatuur.
De toenemende mogelijkheden van elektronica en de snelle ontwikkeling van de LED technologie bieden steeds meer kansen bij het ontwikkelen van LED-applicaties. Het LED Event is dé gelegenheid om goed en volledig geïnformeerd te worden voor uw activiteiten. In de Benelux wordt veel ontwikkeld met LED technologie. Tijdens het LED Event in Den Bosch krijgen bezoekers een compleet overzicht van recent ontwikkelde LED applicaties. Intelligentie, technologie en beleving is live te zien op het applicatieplein. De bezoeker kiest uiteindelijk wie de LED applicatie van 2015 heeft ontwikkeld.
In 2015 vindt het LED Event twee keer plaats. Op woensdag 2 december staat het LED Event 2015 in België in het Elewijt Center in Elewijt-Zemst op het programma en op donderdag 3 december kunt u terecht in het Congrescentrum 1931 in Den Bosch voor het LED Event 2015 Nederland.
Zie ook: December, de Maand van de LED-verlichting: LED’s make things better! – LED Expo Benelux 2016: Light – Design – Automation
Erik van Erne zegt:
9 december 2015 om 14:32 | Permalink
‘Led-lego’ LEDBits wint LED-award
Tijdens het LED Event 2015 is de applicatie ‘LEDbits’, gezamenlijk ontwikkelt door PicusLED en Studio Philip Ross, door meer dan 450 bezoekers verkozen tot de led-applicatie van het jaar.
LEDbits is een soort ‘LEGO’ voor LED technologie, waarmee het werken met complexe led-technologie makkelijk en toegankelijk wordt voor de zelfstandige ontwerper. Initiatiefnemers zijn Rob Alferink van ingenieursbureau PicusLED en Philip Ross van ontwerpbureau Studio Philip Ross.
LED bits is een modulair systeem voor het samenstellen van een lichtbron. Er zijn modules voor LEDs, optieken, drivers, sensoren en bevestiging. Het is compitabel met een arduino of vergelijkbare boards en met “little bits”. Het stelt vormgevers in staat om op een laagdrempelige manier de LED technologie eigen te maken en toe te passen in hun eigen ontwerpen.