Internationale Meeting Innovation for Sustainable Production: i-SUP2008 !
Geschreven op 16-3-2008 - Erik van Erne. Geplaatst in AgendaVan 22 tot 25 april wordt in Brugge de internationale meeting Innovation for Sustainable Production – i-SUP2008 georganiseerd. De meeting brengt een aantal disciplines met als gemeenschappelijke noemer de link naar het milieu en naar duurzaam ondernemen samen.
Elke discipline en technologie krijgt de kans om eigen accenten op het gebied van duurzame productie in de verf te zetten. Daarnaast wil i-SUP2008 deelnemers uit verschillende deeldomeinen de kans te bieden om kennis en ervaring uit te wisselen over innovatieve technologie.
In de oude Sint-Jan, gelegen in het middeleeuws centrum van Brugge. U kunt zich hier registreren. Bron: MVO Vlaanderen
Borsus Jean-Marie zegt:
8 april 2008 om 09:24 | Permalink
Goeden dag,
Ik ben aan het overwegen om mij op dit symposium in te schrijven, maar ik zoek hopeloos naar een getailleerd programma van de conferenties. Waar zou ik die kunnen vinden?
Met vriendelijke groeten,
J-M Borsus
Erik van Erne zegt:
8 april 2008 om 10:19 | Permalink
@ Jean-Marie Borsus
U kunt die hier vinden:
Algemeen programma: http://www.i-sup2008.org/program/general.htm
Scientific : http://www.i-sup2008.org/program/scientific_program.htm Klikt u even op de links voor de verschillende programma-onderdelen.