De Nationale Gezondheidsbeurs 2012: Een Gezond Dagje Uit
Geschreven op 11-12-2007 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, GezondheidUpdate 5 januari 2012: Op 20, 21 en 22 januari 2012 vindt de grootste consumentenbeurs plaats op het gebied van gezondheid en een gezonde leefstijl in Hal 8 van de Jaarbeurs Utrecht.
De vijfde editie van de Nationale Gezondheidsbeurs is een beurs voor jong en oud over gezondheid en gezond leven. Met vier thema’: Medisch, Eten & Drinken, Sport & Wellness en Verzorging.
Naast vele gezondheidstesten en de kans om de nieuwste trends over een gezonde leefstijl te ontdekken zijn er veel nieuwe ontwikkelingen te zien. Bron: Nationale Gezondheidsbeurs
15 november 2010: Op 21, 22 en 23 januari 2011 wordt alweer de vierde editie van De Nationale Gezondheidsbeurs in de Jaarbeurs Utrecht gehouden. Gezondheid is een breed onderwerp. Het wordt bepaald door wat we eten en drinken, hoe vaak we sporten, de dagelijkse huid- en mondverzorging, medische klachten, wellness, bescherming van gezondheid, leefstijl, etc. Dit zien we terug in de opzet van de beurs. Organisaties van Health Professionals op het gebied van o.a. Mond, Huid, Oor, Voeten en Rug geven de beurs inhoudelijk vorm. Dit alles in combinatie met sponsors, entertainers, sprekers en vele kwalitatief hoogwaardige exposanten. De Nationale Gezondheidsbeurs is vooral ook een léuk evenement om bij aanwezig te zijn! Bron: Nationale Gezondheidsbeurs
13 januari 2010: Zo, die kunnen we ook weer noteren in de agenda. De Nationale Gezondheidsbeurs van 22 tot en met 24 januari 2010 voor de derde keer in de Jaarbeurs Utrecht.
Het is een beurs boordevol informatie over Eten en Drinken, Mondzorg, Huid, Ogen, Oren, Rug, Voet, Sport, Medische Zorg, Bewegen en nog veel meer over uw gezondheid. Overal op de beurs kunt u een breed scala aan check-ups doen. Dé beurs voor iedereen die meer wil weten over zijn gezondheid. Interactief Via themazones en -pleinen treft u een schat aan informatie. De beurs is niet alleen informatief maar ook interactief. Zo worden bezoekers uitgedaagd om mee te doen aan diverse gezondheidstests, zodat u weet hoe u ervoor staat. Heeft u alle themazones en gezondheidpaviljoens doorlopen? Dan weet u alles over langer gezond blijven, bescherming van uw gezondheid, hoe je lekker en toch gezond kunt eten , de nieuwste verzorgingsproducten, e.d.
11 december 2008: Gezond Leven 2009, de nationale gezondheidsbeurs, staat gepland voor 23, 24 en 25 januari 2009 in de Jaarbeurs in Utrecht.
Voor iedereen die actief bezig is met gezondheid en alles wil weten over een gezonde lifestyle en langer gezond blijven. Op de Nationale Gezondheidsbeurs is de bezoeker onder andere geïnteresseerd in de vraag: Hoe gezond ben ik? 83% van alle bezoekers doet een gezondheidstest. 49% doet er zelfs meer dan 4! Gezond Leven brengt de gezondheid van de bezoeker geheel in beeld.
Mooi dat er dit jaar op deze beurs ook aandacht is voor Duurzaam Wonen. Gezondheid in relatie tot milieu zoals de luchtkwaliteit in uw huis en de stoffen in uw eten krijgen gelukkig steeds meer aandacht. Dat is wel zo prettig als u gezond wilt leven.
Tags: Milieu
E.van Roy-Peek zegt:
20 januari 2010 om 19:58 | Permalink
Ik heb een knie-operatie ondergaan. Ik wil op vrijdag 22 januari a.s. de gezondheidsbeurs te Utrecht bezoeken. Is er een rolstoel aanwezig? Ik word geduwd, dus ik hoef geen elektrische. Moet ik dan een rolstoel reserveren?
Ik wacht uw antwoord af.
Met vriendelijke groet, Elly van Roy