Dit is het vierduizendste bericht op Anders Bekeken: Dag van de Stagiair
Geschreven op 13-10-2009 - Erik van Erne. Geplaatst in Agenda, Communicatie, EducatieEen nieuwe mijlpaal is alweer bereikt met de 4000-ste blogpost op Anders Bekeken Blog sinds de start bijna twee jaar geleden en daar zijn we best een beetje blij mee. Aanleiding, doel en de start van Anders Bekeken Blog.
De afbeelding hierboven is gemaakt door één van onze stagiares van het Grafisch Lyceum Utrecht. Helaas zijn ze er vandaag niet om dit met ons te vieren. Jammer want het is vandaag 13 oktober ook nog eens Dag van de Stagiair.
Deze dag wordt georganiseerd in samenwerking met de kenniscentra voor beroepsonderwijs en bedrijfsleven. De 6-daagse Beroepsonderwijs en de Dag van de Stagiair hebben als doel om het belang van vakmanschap en beroepsonderwijs in Nederland onder de aandacht te brengen. Op de Dag van de Stagiair willen we daarom alle stagiair(e)s in de spotlights zetten. Het thema is Stagiair On Stage.
Erkend leerbedrijven hebben de mogelijkheid om op 13 oktober ook hun stagiair(e)s in de spotlights te zetten. En wel op twee manieren: via de website www.6dbo.nl zijn allerlei materialen te printen en downloaden om de werkplek van de stagiair te versieren. Van subtiele bewegwijzering tot ludieke placemats.
Ook kunnen leerbedrijven hun stagiair(e) aanmelden voor de wedstijd: win één van de droomstages. Meelopen bij Radio 538, meekijken bij TMF, een topfotograaf begeleiden, een kijkje in de keuken bij een sterrenrestaurant, een CD opnemen, een race van dichtbij meemaken op Zandvoort, op de catwalk bij Glamour Magazine of helemaal opgaan in de wereld van Porsche… Dat gunt u toch elke stagiair(e)! Geef hem of haar snel op. Ga hiervoor naar http://vip.6dbo.nl/
Nou dat gunnen wij onze stagiares zeker en het zal mij niet verbazen als wij dat ook bieden: een droomstage bij stichting Milieunet een team vormend, waar wij u binnenkort meer over zullen vertellen. De Dag van de Stagiar vieren we morgen en die Stagiar on Stage, daar werken we aan.