EK2008 – Alle EK stadions in Google Earth !
Geschreven op 31-5-2008 - Erik van Erne. Geplaatst in Oranje, SportTegenwoordig zijn er steeds meer mogelijkheden om een groot voetbaltoernooi als het EK 2008 voetbal in Oostenrijk en Zwitserland via het internet te laten leven.
De organisatie van EURO2008 heeft de EK stadions die gebruikt worden met het EK voetbal 2008 in Google Earth gestopt. Zowel Zwitserland als Oostenrijk hebben vier stadions waarin alle EK wedstrijden worden gespeeld.
Google Earth is een gratis programma van zoekmachine Google die de hele wereld in kaart heeft gebracht doormiddel van satellietfoto’s. Vrijwel elke plek van de wereld is tot in detail vanuit de lucht te bezichtigen. Ook zijn er op sommige plaatsen al 3D objecten beschikbaar waar ook vanaf de zijkant het gebouwen bekeken kan worden.
